MANCHETKNAPPER, Forgyldt sterlingsølv.

3799089. MANCHETKNAPPER, Forgyldt sterlingsølv.

Stemplet 925.

Håndtering af spor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet 925.

Håndtering af spor.

Antal besøg: 94