Agentur,7-Lådig, Johannesborgs Møbelfabriks AB Linköping.

3798869. Agentur,7-Lådig, Johannesborgs Møbelfabriks AB Linköping.

Højde ca 107 cm.
Længde ca. 63 cm.
Dybde 50 cm.

Betingelse for brug samt ridser og mærker. Mangler 1. håndtag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 107 cm.
Længde ca. 63 cm.
Dybde 50 cm.

Antal besøg: 315