LOUIS BASTIN. Gouache, mand til hest, signeret.

379873. LOUIS BASTIN. Gouache, mand til hest, signeret.

Billedareal 32,5 x 37 cm.

Mindre slitage og ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Louis Bastin (1912–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 32,5 x 37 cm.

Kunstner/designer

Louis Bastin (1912–1979)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.076