LARS MATSON. Hestemotiv, kultegning, signeret og dateret -84 cm.

379771. LARS MATSON. Hestemotiv, kultegning, signeret og dateret -84 cm.

56 x 55 cm. Ydermål 80 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Matson (1933–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Matson (1933–1994)

Antal besøg: 3.560