GUNNAR JONN. EKSPRESSIONISTISK LANDSKAB MED SOL.

3796329. GUNNAR JONN. EKSPRESSIONISTISK LANDSKAB MED SOL.

Signeret og dateret 1941, blandede medier på panel, 85x52 cm.

Delvis malingstab, revner, ramme med håndteringsslitage..

Kunstner/designer

Gunnar Jonn (1904–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Gunnar Jonn (1904–1963)

Antal besøg: 490