CURT RYDELL. Olie på panel.

CURT RYDELL. Olie på panel.
3795774. CURT RYDELL. Olie på panel.

Sammensætning med en båd. Signeret, dateret 51. 33x47 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 265