SOFABORD, engelsk stil, 20. århundrede.

37954. SOFABORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Taks. Delvist betrukket med grønt læder. Længde 77, bredde 67, højde 58 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.277