HERRARMBANDSUR, Nilax, Kronograf.

3794914. HERRARMBANDSUR, Nilax, Kronograf.

Diameter ca. 34 mm.

Brugsslitage ridser og mærker på etuiet og mindre på urskiven. Pletter. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 34 mm.

Antal besøg: 597