DALAHEST, NISSER, VANDFUGLE, SØER.

3793951. DALAHEST, NISSER, VANDFUGLE, SØER.

Malet træ, stemplet „Nisser Vattnäs Mora“, første halvdel af det 20. århundrede, højde 12, længde 11,5 cm.

Håndtering af slid, noget malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 443