BORDLAMPE, ESTO ART, MEMPHIS STIL.

3793572. BORDLAMPE, ESTO ART, MEMPHIS STIL.

Metal og plast, 21. århundrede, højde 33 cm.

Lettere håndteringsslitage, bearbejdet på katalogiseringstidspunktet, fordi funktionen ikke er garanteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 460