379271. FLEISCHMANN, Lokomotiv, 2 og 1 umærket lokomotiv, Märklin?
1 lokomotiv, umærket, evt Märklin, længde: 13 cm 2 lokomotiver, Fleischmann, længde: 10,5 cm.
Brugsslitage, ikke funktionstestet, højre side af Fleischmann-lokomotivet er beskadiget og dele mangler.