JOSEF STEIB (1898-1957). træhuggere.

3792590. JOSEF STEIB (1898-1957). træhuggere.

Josef Steib (1898-1957), træskærer, ætsning, 1927, signeret og dateret, ca. 27 x 36 cm, indrammet bag glas, med ramme ca. 34 x 43 cm.

Ikke testet uden for boksen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke testet uden for boksen.

Antal besøg: 162