ET EGETRÆ TILT TOP TEBORD.

ET EGETRÆ TILT TOP TEBORD.
3792509. ET EGETRÆ TILT TOP TEBORD.

nittende århundrede, cirkulær top på balusterdrejet søjle og stativben,
76 cm diameter, 67 cm høj.

ujævn farve, gammel orm på foden af det ene ben, stødmærker og ridser i forhold til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

76 cm diameter, 67 cm høj.

Antal besøg: 169