Strapmare vinglas, Frankrig 20. århundrede (6stk).

3792197. Strapmare vinglas, Frankrig 20. århundrede (6stk).

Seks stropper fremstillet i første halvdel af det 20. århundrede. Fødder og skaft i grønt glas, kopperne dekoreret med drueklasser.
Højde: ca. 14 cm
Tagget under: Frankrig.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 14 cm
Tagget under: Frankrig.

Mindre slitage.

Antal besøg: 583