REINHOLD LJUNGGREN. Farvelitografier, 2 stk., signeret og nummereret 286/360.

379174. REINHOLD LJUNGGREN. Farvelitografier, 2 stk., signeret og nummereret 286/360.

Ca. 36x27 og 27x38 cm.

Man mangler glas.

Kunstner/designer

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 36x27 og 27x38 cm.

Man mangler glas.

Kunstner/designer

Antal besøg: 582