BAYONET, bagsavsavning, bajonet, Belgien.

3790899. BAYONET, bagsavsavning, bajonet, Belgien.

Stemplet V 1236, FA under en krone og 1870. på den anden side G under en løve, og GB. Længde ca. 60 cm.

Emblemer, slid. Karret mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 456