CANON EOS 500D, digitalt systemkamera, med tilbehør.
3790524. CANON EOS 500D, digitalt systemkamera, med tilbehør.
Kamerahus, EOS 500D, nr. 2050721570.
Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 IS objektiv, nr 6962024486.
Objektiv Canon EF-S 55-250mm 1:4-5.6 IS, Nr. 63703509.
Ekstern blitz, Canon speedlite 430EX II, nr 767646.
Kamerataske, bredde ca. 22 cm.
Batteriopladere er blevet tilføjet i eftertid. Ikke på billedet.
Brugsslitage, ridser og mærker. Objekter, der ikke er funktionelt testet. Lightning arbejder på lettere tests. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.