CANON EOS 500D, digitalt systemkamera, med tilbehør.

3790524. CANON EOS 500D, digitalt systemkamera, med tilbehør.

Kamerahus, EOS 500D, nr. 2050721570.
Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 IS objektiv, nr 6962024486.
Objektiv Canon EF-S 55-250mm 1:4-5.6 IS, Nr. 63703509.
Ekstern blitz, Canon speedlite 430EX II, nr 767646.
Kamerataske, bredde ca. 22 cm.
Batteriopladere er blevet tilføjet i eftertid. Ikke på billedet.

Brugsslitage, ridser og mærker. Objekter, der ikke er funktionelt testet. Lightning arbejder på lettere tests. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 312