KERSTIN DAHLÉN LUNDGREN. Akvarel.

3789987. KERSTIN DAHLÉN LUNDGREN. Akvarel.

Fiskemåde. Signeret. 30x46 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 236