Mahjongg Brætspil Træ 20. århundrede.

3789944. Mahjongg Brætspil Træ 20. århundrede.

144 træspilfliser, også inkluderet med andet spiltilbehør. Original æske medfølger.
Kassedimensioner: 20 x 13 x 7 cm.

Mindre slitage, brudet/repareret kasse, ikke fuldt afsluttet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 203