VILLY SCHOU ANDERSEN. Cirkulært udtræksbord af palisander med to tillægsplader, Schou Andersen, Danmark, ca. 1960'erne, (3).
3787947. VILLY SCHOU ANDERSEN. Cirkulært udtræksbord af palisander med to tillægsplader, Schou Andersen, Danmark, ca. 1960'erne, (3).
Villy Schou Andersen. Cirkulært udtræksbord af palisander med to tillægsplader, heraf en med sarg.
Udført hos Schou Andersen, ca. 1960'erne.
Højde: 71 cm.
Længde: 114-225 cm.
Diameter: 115 cm.
For at optimere fragten leveres bordet usamlet ved fragtbestilling via Auctionet.
Almindelig alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Højde: 71 cm.
Længde: 114-225 cm.
Diameter: 115 cm.