KERSTIN LINUS FREDRIKSSON. akvarel, signeret, dateret 1927.

378729. KERSTIN LINUS FREDRIKSSON. akvarel, signeret, dateret 1927.

47 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

47 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.562