HERRARMBANDSUR, Rolex Submariner Date, ref.nr 116613LN, 40mm, guld/stål.

378651. HERRARMBANDSUR, Rolex Submariner Date, ref.nr 116613LN, 40mm, guld/stål.

Med box, kartong, certifikat.
Serienummer: 443405X5.
Inköpt på Uret.se 2014-03-06.
Kopia på kvitto från Uret.se.

Lättare bruksslitage.
Repor på länk.
Någon skada på kartong.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med box, kartong, certifikat.
Serienummer: 443405X5.
Inköpt på Uret.se 2014-03-06.
Kopia på kvitto från Uret.se.

Lättare bruksslitage.
Repor på länk.
Någon skada på kartong.

Antal besøg: 5.683