Kommode, midten af det 20. århundrede.

378614. Kommode, midten af det 20. århundrede.

3-skuffer, beklædt birk, beklædt med billeder fra Nordic Flora Længde 100, bredde 44, højde 66 cm.

Brugsslitage, mærke på bagkanten af skiven.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.469