SEKRETÆR, gustaviansk stil, 1800-tallet.

378585. SEKRETÆR, gustaviansk stil, 1800-tallet.

Længde ca. 108, bredde 47, højde 114 cm.

Slitage, løse strimler, revner, lås i stykker. Der mangler en knop.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 882