SPISEBORD, med indsatser.

SPISEBORD, med indsatser.
3784638. SPISEBORD, med indsatser.

Højde ca. 75 cm.
Bredde ca. 70 cm.
Længde ca. 90 cm+ 2 indsætningsplader ca. 31 cm.

Brugsslitage samt ridser og malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 75 cm.
Bredde ca. 70 cm.

Antal besøg: 435