BÖRGE MOGENSEN. Sofabord, stemplet Frederica Stolefabrik.

378377. BÖRGE MOGENSEN. Sofabord, stemplet Frederica Stolefabrik.

Sofabord teaktræ.
Længde 160 cm Bredde 60 cm Højde 44 cm.

Slitage, ridser bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofabord teaktræ.

Slitage, ridser bordplade.

Antal besøg: 2.402