KERAMIK og GLAS, 5 dele, Höganäs, AM Studio, Rörstrand og Tilgmans.

37824. KERAMIK og GLAS, 5 dele, Höganäs, AM Studio, Rörstrand og Tilgmans.

Vas, glas, AM Studio.
Figur, Höganäs.
Vase, flintvarer, fajancefærger, Rörstrand.
Fedt, Tilgmans.
Vas, G. Millberg, Rörstrand.
Højde ca 6-20 cm.
Højde ca 6-21 cm.

Brugsslitage. Vase, fajancemaling, ridser og krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vas, glas, AM Studio.
Figur, Höganäs.
Fedt, Tilgmans.
Vas, G. Millberg, Rörstrand.
Højde ca 6-20 cm.
Højde ca 6-21 cm.

Antal besøg: 2.396