TV BÆNK, med skuffehuller, Ikea.

3782392. TV BÆNK, med skuffehuller, Ikea.

TV bænk
Højde ca. 63 cm
Bredde ca. 118 cm
Dybde ca. 40 cm
Skuffen gør ondt på hjul
Højde ca. 57 cm
Bredde ca. 41 cm
Dybde ca. 50 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, manglende skruer, buler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

TV bænk
Højde ca. 63 cm
Bredde ca. 118 cm
Dybde ca. 40 cm
Skuffen gør ondt på hjul
Højde ca. 57 cm
Bredde ca. 41 cm
Dybde ca. 50 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 218