KANDE, sølv i rokokostil, 1900-tallet, vægt 514 gram.

378178. KANDE, sølv i rokokostil, 1900-tallet, vægt 514 gram.

17 cm høj, støbt og presset dekoration i rokokostil, stemplet 835 s og kattefod, formentlig tysk fabrikation, vægt 514 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 690