PLAKET, bronze, signeret og dateret JF Rogge 59.

37806. PLAKET, bronze, signeret og dateret JF Rogge 59.

Portræt af Lenin i relief, etui, 29,5x22 cm.

Uvæsentligt slid. Etui med tekst skrevet med kuglepen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.955