LAMPEBORD MED KLAP, rokoko stil, og TRYMÅ BORD, 1900-tallet.

37802. LAMPEBORD MED KLAP, rokoko stil, og TRYMÅ BORD, 1900-tallet.

Bord fineret i valnød, marquetry dekoration på plade. Diameter 80, højde 63 cm.
Trymå bord, forgyldt, marmorplade. Længde 50, højde 62 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 813