STÆRKT VINGLAS, 9 stk., omkring århundredeskiftet 18/1900.

377993. STÆRKT VINGLAS, 9 stk., omkring århundredeskiftet 18/1900.

Kop i grøn glasmasse med jorddekoration.
Højde ca 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 13 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 751