LENNART DERWINGER. Collage, signeret og dateret 1968.

377945. LENNART DERWINGER. Collage, signeret og dateret 1968.

Sammensætning, ca. 48x49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning, ca. 48x49 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.556