JUAN GONZÁLEZ ALACREU. En ung kvinde.

3776125. JUAN GONZÁLEZ ALACREU. En ung kvinde.

Olie på lærred.
Signeret. På rammen, Van Dyck kunstrumsmærke.
46x38 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
46x38 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 333