NILS-FOLKE KNAFVE. LANDSKAB.

NILS-FOLKE KNAFVE. LANDSKAB.
3774897. NILS-FOLKE KNAFVE. LANDSKAB.

Signeret, olie på lærred lagt på panel 32x40 cm, karmmål 40,5x48,5 cm.

Rammen med et brudt hjørneled.

Kunstner/designer

Nils-Folke Knafve (1905–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Nils-Folke Knafve (1905–1996)

Antal besøg: 375