LÉON LAUNAY. Landskab.

LÉON LAUNAY. Landskab.
3773648. LÉON LAUNAY. Landskab.

Olie på lærred.
Signeret.
27x35 cm.

Overflade snavs. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret.
27x35 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 324