ELNA „Club Computer“ symaskine, 20. århundrede.

3772362. ELNA „Club Computer“ symaskine, 20. århundrede.

Med etui.
Længde ca. 38cm.
Højde ca. 30cm.

Brugsslitage. Det er snavset. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti. Noget lugt. Fejl angiveligt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med etui.
Længde ca. 38cm.
Højde ca. 30cm.

Antal besøg: 279