SERVERINGSKAB, Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1953.

377210. SERVERINGSKAB, Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1953.

Højde 178 cm Bredde 112 cm (underskab) Dybde 48 cm (underskab) Plademærket.

Brugsslitage Mærker og ridser Mærker på forben fra rollator Begge låse er bindende. Den øverste har hængt med døren åben men med låsestiften ude.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.596