377060. RAZORS, 8 i LÆDERCASE, Heljestrand, Neiström, Eskilstuna, Eicker & Söhne, Solingen.
Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.
5 stk Edv. Neiström Eskilstuna.
1 CV Heljestrand Eskilstuna.
2 stk H. Eicker & Söhne Solingen Tyskland.
Længde sammenfoldet 15 cm.
Lettere Brugsslitage, 2 med rust på knivene.