RUNE OLSSON olie på lærred, usigneret.

3770304. RUNE OLSSON olie på lærred, usigneret.

Dans på broen.
36x49 cm med ramme.

Slidmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dans på broen.
36x49 cm med ramme.

Slidmærker.

Antal besøg: 361