SKÅL, stentøj, signeret Isak Isaksson.

376962. SKÅL, stentøj, signeret Isak Isaksson.

Højde 9 cm.
Diameter 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 9 cm.
Diameter 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.245