GRUNDIG Satellit 6000 transistorradio, 1960'erne.

3769505. GRUNDIG Satellit 6000 transistorradio, 1960'erne.

Ca. 43 x 30 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionelt testet. Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 43 x 30 cm.

Antal besøg: 882