ÆSKE, 2 stk, 1800-tallet.

ÆSKE, 2 stk, 1800-tallet.
376871. ÆSKE, 2 stk, 1800-tallet.

Større kasse, 1820 Længde 35,5 cm Bredde 23,5 cm Højde 20 cm Mindre kasse Længde 25 cm Bredde 17 cm Højde 12,5 cm.

Alder og Brugsslitage.
Dekoration mangler på mindre æsker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 873