GULV, engelsk stil, 20. århundrede.

37683. GULV, engelsk stil, 20. århundrede.

Urskiven mærket Brixon. Loddet og pendul fås. Højde 197,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.862