TAGE E NILSSON. Olie på Panel, Træ i baggrundsbelysning, signeret T N.

376757. TAGE E NILSSON. Olie på Panel, Træ i baggrundsbelysning, signeret T N.

32,5 x 48 cm.

Rids panden.

Få foretaget en gratis vurdering!

32,5 x 48 cm.

Rids panden.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.022