JAUME MUXART. „Hyldest til Van Gogh“.

3766780. JAUME MUXART. „Hyldest til Van Gogh“.

Litografi
Signeret og nummereret 126/190
65x89 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
65x89 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 168