SERVICEDELE, 33 dele, nysølv, "Haga", JLH, 1900-tallet.

376669. SERVICEDELE, 33 dele, nysølv, "Haga", JLH, 1900-tallet.

15 gafler, længde 18,3 cm 6 knive, længde 21 cm 12 kaffeskeer, længde 12,3 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 576