HÄNKEL VASER, et par, Italien, flinttøj, 20. århundrede.

376643. HÄNKEL VASER, et par, Italien, flinttøj, 20. århundrede.

Mærket Made in Italy A56, forneden.
Højde 37 cm.

Brugsslitage, snavs, mindre Kantstødt, revner nedenunder (ikke igennem).

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 37 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 919