JOSEP MARIA MALLOL SUAZO. En ung kvinde.

3765975. JOSEP MARIA MALLOL SUAZO. En ung kvinde.

Olie på papir
Signeret
58x38,5 cm.

Små krøller på papiret. Det er ikke blevet undersøgt uden en ramme. Ramme i stukket og malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på papir
Signeret
58x38,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 166