BLYANTE, 4 stk. 3 Montblanc og 1 Waterman.

376559. BLYANTE, 4 stk. 3 Montblanc og 1 Waterman.

Montblanc Meisterstück forgyldte kuglepenne. Waterman fyldepen i etui.

Brugsslitage. 2 Montblanc kuglepenne med navnegravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.760